KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413284
nr 1441 3284
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, Landskap. Ej signerad. Olja på duk, 22x27, yttermått inklusive ram: 30x39 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:26:44
10/1 19:17:37
700 kr
10/1 19:21:44